Menu Zamknij

Dołącz do Kubusia i jego Przyjaciół!

Tego sympatycznego misia nikomu nie trzeba przedstawiać. Wielki miłośnik miodu, Kubuś, oraz gromadka jego niezwykłych przyjaciół ze Stuwiekowego Lasu zapraszają wszystkich do niezapomnianych opowieści i kolejnych przygód!

„Kubuś i przyjaciele. Bajki 5 minut przed snem”

Książka jest zbiorem krótkich opowiadań o Kubusiu, Prosiaczku, Kłapouchym, Tygrysku, Króliku i innych mieszkańcach Stuwiekowego Lasu. Jak sam tytuł wskazuje, historie świetnie się nadają do czytania na dobranoc, ale będą też idealne w podróży i w czasie odpoczynku w ciągu dnia. Wraz z Kubusie będziemy czekać na jego przyjęcie urodzinowe (co nie jest łatwe, gdy się bardzo, bardzo czegoś już chce!), przeżyjemy trudny poranek Królika,zobaczymy, jak miś sprawdzi się jako niania Maleństwa i powitamy z Prosiaczkiem wiosnę!

„Kubuś i dobre maniery. Kubuś i Przyjaciele”

Czas na lekcję dobrych manier z Kubusiem i jego przyjaciółmi. Proszę, przepraszam i dziękuję to słowa ważniejsze nawet od miodu – skoro nawet Kubiś tak twierdzi, to musi to być prawdą! W książeczce dowiemy się, jak zachowywać się, gdy idziemy w odwiedziny, jak nakryć do stołu i o czym pamiętać przy posiłku, a także jak kulturalnie rozmawiać przez telefon. Z tak sympatycznym przewodnikiem jak Kubuś, nauka dobrych manier będzie dla najmłodszych świetną przygodą i znakomitą zabawą!

Wydawnictwo Harperkids Polska w swojej ofercie ma kilka różnych książeczek o Kubusiu – wybierzcie coś dla siebie i ruszajcie w bajkowy świat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *